Naprawa zalanego telefonu

Zalanie telefonu to dość powszechny problem, z którym przychodzą do nas klienci. Wystarczy chwila nieuwagi, aby zamoczyć urządzenie, co może doprowadzić do poważnej usterki. Często od razu po zalaniu smartfon działa prawidłowo, a nieprawidłowości pojawiają się po jakimś czasie. Aby uniknąć konieczności wymiany aparatu na nowy, najbezpieczniejszym wyjściem jest natychmiastowe zgłoszenie się na naprawę zalanego telefonu do profesjonalnego serwisu. Taką usługę oferujemy również w Senat Komórki, obsługując urządzenia wszystkich model i marek dostępnych na rynku.

Naprawa zalanego telefonu w najlepszej cenie

Pierwszym krokiem, który powinien wykonać użytkownik po zamoknięciu urządzenia, jest wyłączenie go oraz wyjęcie baterii. W nowoczesnych modelach może to być trudne, gdyż dostanie się do akumulatora wymaga posiadania specjalnych narzędzi oraz wiedzy elektronicznej. Zgłaszając się do nas na naprawę zalanego telefonu masz pewność, że zajmiemy się nim natychmiast, aby nie dopuścić do poważniejszych usterek. Skutecznie usuniemy z niego wilgoć oraz przeprowadzimy diagnostykę poszczególnych podzespołów, aby sprawdzić ich sprawność. Ile kosztuje naprawa zalanego telefonu? Wszystko zależy od tego, czy będzie konieczna wymiana uszkodzonych części i jak skomplikowane są ewentualne usterki. Dlatego, aby ograniczyć koszt usługi, nie zalecamy samodzielnych prób wysuszenia aparatu, a jak najszybsze zgłoszenie się do serwisu.

Profesjonalne czyszczenie zalanego telefonu

Mamy dostęp do niezbędnych narzędzi oraz preparatów, dzięki którym jesteśmy w stanie skutecznie usunąć wilgoć z wnętrza urządzenia. Jeżeli chodzi o naprawę zalanego telefonu, cena obejmuje przeprowadzenie pełnej diagnostyki oraz wymianę uszkodzonych części. Wybierając nasz serwis możesz liczyć na:

  • profesjonalną obsługę,
  • natychmiastowe rozpoczęcie naprawy,
  • wykorzystanie oryginalnych części zamiennych,
  • konkurencyjne ceny,
  • gwarancję serwisową.

Naprawa zalanego telefonu to koszt dużo niższy niż kupno nowego aparatu. Od Twojego czasu reakcji zależy to, jak rozległe będą uszkodzenia. Jeżeli więc doszło do zamoczenia urządzenia, natychmiast zgłoś się do naszego serwisu!