Wymiana baterii w smartfonie

Smartfony to urządzenia, które każdego dnia są intensywnie eksploatowane. Korzystanie z dostępnych funkcji, rozbudowanych aplikacji mobilnych oraz ciągłe przeglądanie internetu to czynniki, które wpływają na żywotność telefonu. Spadek wydajności nie musi jednak oznaczać konieczności zakupienia nowego sprzętu, gdyż często wystarczy jedynie wymiana baterii. Taką usługę realizujemy w Senat Komórki, oferując naprawę urządzeń wszystkich marek.

Wymiana baterii na oryginalną – szybko i w najlepszej cenie

Szybko rozładowujący się akumulator to problem, który może się pojawić w przypadku każdego telefonu. Wraz z biegiem czasu bateria ulega zużyciu, co znacznie pogarsza wydajność urządzenia. Współczesne smartfony skonstruowane są tak, że do naprawy wewnętrznych podzespołów konieczne jest rozkręcenie obudowy, uważając jednocześnie, aby nie uszkodzić innych części. Wymiana baterii jest więc procesem, który wymaga precyzji, umiejętności oraz dostępu do profesjonalnych narzędzi. W Senat Komórki dbamy o to, aby usługa była zrealizowana szybko i w najlepszej cenie. Korzystamy jedynie z oryginalnych części zamiennych, dzięki czemu możemy zagwarantować, że po naprawie telefon na długo zachowa swoją sprawność i będzie mógł służyć jeszcze długi czas.

Iphone wymiana baterii na nową i oryginalną

W naszym salonie obsługujemy aparaty wszystkich modeli i marek. Oferujemy wymianę baterii w iPhone zarówno nowej, jak i starszej generacji. Wszelkie naprawy przeprowadzamy z zachowaniem szczególnej ostrożności, aby nie uszkodzić obudowy ani innych części wewnętrznych. Jeżeli chodzi o telefony Apple, wymiana baterii poprzedzona jest dokładną diagnostyką całego urządzenia, aby wykryć ewentualne usterki, które mogą mieć wpływ na żywotność akumulatora. Z naszej strony możemy zapewnić:

  • najlepsze ceny na rynku,
  • szybkie terminy napraw,
  • oryginalne części zamienne,
  • gwarancję po wykonanej usłudze,
  • szczegółową diagnostykę całego urządzenia.

W telefonach iPhone, wymiana baterii przeprowadzana jest tak, aby nie naruszyć pozostałych podzespołów. Dzięki temu po wykonanej naprawie urządzenie nie traci gwarancji producenta. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.