Zabezpieczenie telefonu

Mechaniczne uszkodzenia stanowią najczęstsze przyczyny usterek urządzeń mobilnych. Nowoczesne smartfony wyposażone są w szereg rozwiązań, które mają chronić aparat przed awarią, jednak mogą być one niewystarczające. W Senat Komórki znajdziesz sposoby na zabezpieczenie telefonu dedykowane do konkretnego modelu i marki aparatu. Dzięki nim zapewnisz maksymalny poziom ochrony urządzeniu i unikniesz kosztownych napraw.

Zabezpieczenie smartfonu przez szkło hartowane

Najbardziej narażony na uszkodzenia jest wyświetlacz aparatu, którego wymiana jest trudna i droga. Dużo korzystniejszym rozwiązaniem jest więc zapewnienie mu najlepszej ochrony, aby nie dopuścić do poważnej usterki. Oferujemy zabezpieczenie ekranu telefonu szkłem hartowanym lub folią, która stanowi barierę przed niekorzystnymi czynnikami. Nałożenie takiej powłoki zapobiega pęknięciom oraz powstaniu rys, które mogą skutecznie utrudnić korzystanie z panelu dotykowego. Oferując zabezpieczenie telefonu folią, możemy od razu nałożyć ją na wyświetlacz, aby dokładnie pokryła cały ekran bez pojawienia się nieestetycznych pęcherzyków na jego powierzchni.

Profesjonalne zabezpieczenie telefonu przed upadkiem

Upadek smartfonu z wysokości może doprowadzić do poważnych usterek. Często uszkodzenia są niewidoczne, gdyż znajdują się wewnątrz aparatu. Aby tego uniknąć proponujemy profesjonalne zabezpieczenie telefonu przed upadkiem. W tym celu oferujemy dostęp do szerokiej gamy produktów dopasowanych do konkretnego modelu smartfonu. U nas dostaniesz m.in.:

  • wytrzymałe etui w różnych wzorach i kolorach,
  • szkła hartowane o wysokim stopniu odporności,
  • specjalne pokrowce o zwiększonej wytrzymałości,
  • obudowy minimalizujące wstrząsy podczas upadku telefonu,
  • folie ochronne na wyświetlacz.

Oferujemy także zabezpieczenie telefonu poprzez wykonanie kopii zapasowej na wypadek utraty danych. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, aby dopasować ochronę smartfonu do konkretnych potrzeb.Jeżeli potrzebne Ci profesjonalne zabezpieczenie telefonu przed upadkiem, zapraszamy do Senat Komórki!